YOYO

YOYERI Alino, Gali a Marek

O nás

Čawte všetci!

Radi by sme sa na začiatok predstavili, voláme sa Alino, Gali a Marek a začali sme yoyovať. Yoyo je vec, ktorú každý pozná pod pojmom, že sú to obyčajné dve pologuľe, ktoré sú spojené a je medzi nimi dočiaci sa krúžok na ktorom je pripevnená šnúrka a yoyo chodí len hore a dolu. Tí ľudia ktorí si to myslia, myslia Z L E. Yoyo nieje nijaká jednoduchá hračka, ale je to vec s ktorou sa dá naozaj zabávať. Dá sa na ňom trickovať, robiť zo stringov rôzne predmety a obrázky a pod.

Vráťme  sa však k téme. Začali sme s yoyom pred niekoľkými mesiacmi a je to drina kým sa naučíte aspoň tri základné tricky. Najzákladnejší trick je tento. Začali sme yoyovať s yoyom od YOYOFACTORY-Fast 201. Je to yoyo ideálne pre začiatočníkov a má rozdielne finkcie. Viac o yoyách nájdete v položke "Ako začať".


Budeme veľmi radi ak si našu stránku prezriete a budeme taktiež radi ak vám s niečim pomôžome. Ak by ste niečo potrebovali ohľadom yoya, sme ICQ alebo Skype poradcovia. Nech sa páči. Napíšete nám a my vám odpovieme na otázky...

 
YOYO LOL